Usługi prawne

Upadłość konsumencka

Wiemy, jak istotnym społecznie problemem jest popadnięcie osób fizycznych w spiralę zadłużenia. Pomagamy zadłużonym konsumentom w naprawie ich sytuacji majątkowej. Fundamentalna nowelizacja przepisów dotyczących upadłości konsumenckiej w szerokim zakresie umożliwiła osobom fizycznym umorzenie ich długów.

Co oferujemy:

  • bieżąca pomoc prawną w sprawach upadłości konsumenckiej,
  • tworzenie pism w postępowaniu upadłościowym, w tym wniosków o ogłoszenie upadłości, zażaleń na postanowienia oddalające wniosek o ogłoszenie upadłości, wniosków o wydzielenie kwoty na zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych upadłego i osób pozostających na jego utrzymaniu, wniosków o ustalenie lub zmianę planu spłaty, corocznych sprawozdań upadłego składanych w toku wykonywania planu spłaty,
  • zastępstwo procesowe w sprawach upadłościowych,
Joey Adams

Upadłość to postępowanie prawne, podczas którego wkładasz swoje pieniądze do kieszeni w portkach, a wierzycielom oddajesz płaszcz.

Wielu dłużników nie wie, że ma szansę na wyjście z długów i zupełne oddłużenie. Szansę na drugie życie. Wniosek o upadłość mogą złożyć w każdym czasie. Nie ma tutaj wiążącego terminu. Samo postępowanie jest stosunkowo nie drogie i nie wymaga posiadania jakiegokolwiek majątku.

Jak rozpocząć współpracę?

1

Zadzwoń lub napisz

2

Skompletuj dokumenty

Prosimy o przesłanie skanu dokumentów, można również w formie papierowej przesłać je na adres spółki.

pobierz plikwymagane dokumenty

Pomagamy
3

Bezpłatna analiza

Prawnik zapozna się z Twoją sprawą i przedstawi najlepsze rozwiązanie.

pobierz plikczas realizacji:  7 – 14 dni

4

Podejmij współpracę

Ustalamy z Tobą warunki współpracy i przygotowujemy dokumenty. Po podpisaniu umowy przystępujemy do realizacji usługi prawnej.

5

Reprezentacja prawna

Wyznaczony prawnik będzie Cię reprezentował przed sądem i na bieżąco zajmował się sprawą.
Wspólnie zadbamy o pozytywne zakończenie procesu.