Opinie

Opinie Klientów

Poniżej prezentujemy opinie części naszych Klientów, którym pomogliśmy i którzy są zadowoleni z pracy naszego Biura. Opinie są autentyczne i wskazują, że warto jest zaufać naszym specjalistom.

25

luty

Sebastian z Konina

A jednak jest sprawiedliwość na tym świecie!
Moja historia zaczyna się w 2008 r. Zdecydowaliśmy się wraz z małżonką oraz córką na zakup mieszkania, wówczas namówiono nas na kredyt we frankach szwajcarskich w banku NORDEA (później przyjęty przez PKO BP), ponieważ nie mieliśmy zdolności kredytowej w złotówkach. W związku z niestabilnym kursem franka szwajcarskiego postanowiliśmy spłacić pozostały kredyt w 2020 r.
Jednak z uwagi na różne doniesienia prasowe w zakresie unieważnień nawet spłaconych kredytów oraz publikacji wyroków TSUE postanowiliśmy pod koniec 2022 r. rozeznać bliżej temat i poszukać odpowiedniej kancelarii - chociaż byliśmy sceptyczni co do możliwości wygrania z bankiem. Za namową kolegi zwróciliśmy się do firmy Usługi Prawne Promessa w Lublinie i to był strzał w dziesiątkę. Po kilku rozmowach telefonicznych z przemiłym Panem Andrzejem Klocem postanowiliśmy powierzyć naszą sprawę tej firmie nie angażując swojego kapitału. Ku wielkiemu zaskoczeniu pod koniec 2023 r. otrzymaliśmy powiadomienie z firmy, że bank PKO BP chce podpisać z nami ugodę. Po namowach ze strony Pana Andrzeja Kloca zawnioskowaliśmy o podwyższenie zaproponowanej przez bank wysokości ugody na co bank przystał.
I tak dzięki profesjonalnej obsłudze przez Pana Andrzeja w szampańskim nastroju spędziliśmy Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok.
Jeszcze raz Panu dziękujemy za miłą i profesjonalną współpracę.

17

grudzień

Marzena z Chełma

Panie Andrzeju,
Jestem Panu bardzo wdzięczna za właściwe pokierowanie sprawy kredytowej, a tym bardziej upust, na który zupełnie nie liczyłam.
Firma Pana, w pełnej zgodzie z głoszonym mottem, nie rzuca słów na wiatr, a spełnia obietnice.
Jest Pan człowiekiem godnym zaufania i polecenia.
Bardzo dziękuję.

28

listopad

Małgorzata z Torunia

Panie Andrzeju, chciałam się pochwalić wiadomością, że jutro podpisujemy w banku ugodę na całkowite umorzenie kredytu. Naszej radości nie da się wyrazić słowami... Wszystko dobrze poszło... najpierw szybką decyzję sądu w grudniu 2021 o zawieszeniu spłaty rat, a teraz ugoda, która w pełni spełnia nasze oczekiwania. Tak więc decyzja o wszczęciu postępowania była słuszna. Przy tej okazji dziękujemy Panu za pomoc. To Pan nas przekonał do walki.
Sprawa mojego brata również jest w trakcie zawierania korzystnej ugody.
Niedawno moi przyjaciele zawarli lub są w trakcie zawarcia umowy z Panem z czego się cieszymy. Mam nadzieję też, że załapiemy się jeszcze na zniżkę za ich polecnie ;)

26

czerwiec

Anna z Piaseczna

Jesienią 2019 r. bliska osoba poleciła mi usługi prawne Promessa, rekomendując, bym skonsultowała sprawę polisolokaty, którą zmuszona byłam zlikwidować przed czasem, tracąc bardzo dużą kwotę.
Prawnicy z Promessy w profesjonalny i rzetelny sposób przeanalizowali moją sytuację, następnie przedstawiono mi propozycję wystąpienia przeciwko TU Generali na drodze sądowej. Zdecydowałam się na ten krok, ponieważ szanse na odzyskanie pieniędzy określono jako bardzo duże. Od początku kontakt z osobą prowadzącą mnie jako Klienta Promessy był regularny, bardzo profesjonalny a jednocześnie przyjazny i serdeczny a przekazywane informacje były klarowne. Czułam, że moja sprawa jest w dobrych rękach. Choć odzyskanie pieniędzy trwało prawie 2 lata w związku ze stanem epidemii, który spowolnił prace sądów - udało się. Obsługę Promessa oceniam bardzo wysoko. Jestem wdzięczna za opiekę, którą zostałam otoczona i za profesjonalne zaangażowanie, które pozwoliło mi po latach odzyskać stracone pieniądze.
Polecam firmę Promessa bez żadnych wątpliwości.

03

marzec

Rafał z Warszawy

Byłem bardzo zadowolony z odzyskania pieniędzy z polisolokaty, bo straciłem nadzieję, że ktoś może mi pomóc w tej sprawie.
Polecił mi Państwa doradca finansowy. Nie wierzyłem, że można coś wyciągnąć od TU AXA, ale udało się. Po kilku miesiącach otrzymałem zwrot kwoty, która była bardzo zadawalająca.
Dziękuję i pozdrawiam.

02

luty

Jamal z Warszawy

Powierzyłem Panu Andrzejowi 4 sprawy, związane z procesem odzyskania $ z polisolokat. 3 sprawy wygrane i jeszcze jedna w toku. Zakończy się pewnie tak samo jak poprzednie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pełna profeska: stały kontakt telefoniczny i mailowy, informujący o postępie spraw. Szybka realizacja.
Polecam z czystym sumieniem.

06

styczeń

Krzysztof z Lublina

Kancelaria jest solidnym, zaufanym i godnym polecenia Partnerem.
Swoje usługi świadczy na bardzo wysokim poziomie, w sposób profesjonalny, terminowo a przed wszystkim skutecznie.
Powierzone przez nas sprawy były i są realizowane zgodnie z oczekiwaniami, z zachowaniem wysokiej jakości obsługi oraz wykorzystaniem posiadanej wiedzy prawniczej.
Sprawa polisolokaty została zakończona pomyślnie.
Mając powyższe na względzie z przyjemnością polecam innym korzystanie z usług Kancelarii.

02

styczeń

Piotr z Warszawy

O Firmie mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach.
Zaangażowanie, profesjonalizm, świetny kontakt.
Miałem kontakt z wieloma Firmami o podobnym profilu, ale żadna nie połączyła jakości usług, ceny i odpowiedniego kontaktu z Klientem w tak zrównoważonych proporcjach jak Promessa.
Szczególnie polecam Pana Andrzeja, dzięki któremu w mojej opinii to wszystko tak świetnie działa.

07

grudzień

Krzysztof z Gdańska

Chciałbym wyrazić serdeczne podziękowania Panu Andrzejowi Klocowi oraz całej kancelarii za prowadzenie oraz zakończenie z pełnym sukcesem mojej sprawy przeciwko bankowi PEKAO SA w temacie kredytu frankowego. Dziękuję za pełen profesjonalizm w prowadzonej sprawie a także za cierpliwość w wyjaśnianiu mi wszystkich zawiłości związanych z tym tematem. Dzięki życzliwemu podejściu do mnie jako klienta czułem na każdym etapie postępowania, że jestem pod bardzo dobrą opieką.
Mogę ze spokojnym sumieniem i z całego serca polecić współpracę z Panem Andrzejem Klocem.
Dziękuję raz jeszcze Panie Andrzeju.

10

lipiec

Anna z Radomia

W 2019 r. postanowiłam odzyskać niesłusznie pobrane opłaty z tytułu zlikwidowanej polisolokaty. Chciałam, aby moją sprawę poprowadzili ludzie słowni, rzetelni oraz potrafiący wytłumaczyć język prawniczy, który czasami dla osoby nie mającej na co dzień do czynienia z Prawnikami może być niezrozumiały. Dlatego też sprawę zleciłam Kancelarii w Lublinie, którą mi polecono.
Nie zawiodłam się.
Jeżeli czegokolwiek nie rozumiałam to przez Pana Andrzeja było mi cierpliwie tłumaczone, bez względu na porę dnia. Przestrzegano bardzo również wszelkich ustalonych terminów, co dla mnie było istotne.
Pomimo trwającego okresu pandemii udało się sprawę pomyślnie zakończyć.
Jestem bardzo zadowolona z obsługi i jeśli ktoś chciałby skorzystać z porady w podobnej sprawie polecam tę kancelarię.

19

kwiecień

Tomasz z Białej Podlaskiej

Serdecznie polecam usługi Pana Andrzeja Kloca i jego kancelarię. Osobiście doświadczyłem pełnej opieki i pomocy w odzyskaniu pieniędzy, mimo, iż od lat nie wierzyłem, że uda się je odzyskać. Tak się jednak stało i duża w tym zasługa Pana Andrzeja i jego współpracowników. Nie musiałem się o nic martwić, byłem tylko na jednej krótkiej rozprawie sądowej, resztę załatwił reprezentant kancelarii. Po wyroku pieniążki szybko wpłynęły na konto. Współpraca miła i konkretna, a kancelaria fachowa. Doświadczyłem tego na własnej skórze.
Polecam.
Warto zadbać o pieniądze, które straciliśmy niesłusznie, a fachowa kancelaria w sprawny i skuteczny sposób w tym pomoże!

16

luty

Izabela z Lublina

Współpraca w zakresie odzyskiwania kwot z polisolokat przebiegła skutecznie i wzorcowo, miałam zlikwidowane cztery polisy.
W jednym przypadku byłam reprezentowana w sądzie przez adwokata, byłam informowana na każdym etapie o przebiegu procesu.
Polecam współpracę w powyższym zakresie.

30

styczeń

Paweł z Janowa Lubelskiego

Proces odzyskania pieniędzy z polisolokaty i współpraca z Panem Andrzej Kloc przebiegła wzorowo.
Na każdym etapie byłem skrupulatnie informowany o przebiegu sprawy.
Sprawa wygrana.
Dziękuję!