Usługi prawne

Szkody OC / AC

Każdego roku towarzystwa ubezpieczeniowe wypłacają wielomilionowe odszkodowania. Kwota mogłaby robić wrażenie, gdyby nie fakt, że suma wypłat jest zaniżona nawet o 50%. Zakłady ubezpieczeń chcąc uzyskać jak najlepszy wynik finansowy coraz częściej stosują praktyki polegające na zaniżeniu wysokości odszkodowania, w nadziei, że poszkodowany się nie zorientuje lub nie upomni o to, co jest mu naprawdę należne. W taki właśnie sposób zarabiają ubezpieczyciele, a poszkodowani muszą we własnym zakresie rozwiązywać problemy, związane z niewystarczająca do pokrycia strat kwotą pieniędzy.

Beata Pawlikowska

Pamiętaj, że rozpada się tylko to, co było zbudowane na iluzji albo kłamstwie. Rozpada się tylko po to, żeby zmusić Cię do szukania prawdy.

Poszkodowany nie jest na straconej pozycji w walce z wielką machiną towarzystw ubezpieczeniowych. Jedną z możliwości jest otrzymanie dopłaty do odszkodowania, czyli „sprzedanie” tej zaniżonej części odszkodowania w zamian za ustaloną między kierowcą a firmą kwotę. Co istotne skorzystanie z odkupu szkody nie wpływa na wysokość już otrzymanego odszkodowania od zakładu ubezpieczeń oraz na zniżki OC lub AC do jakich mamy prawo.

Jak rozpocząć współpracę?

1

Zadzwoń lub napisz

2

Skompletuj dokumenty

Prosimy o przesłanie skanu dokumentów, można również w formie papierowej przesłać je na adres spółki.

pobierz plikwymagane dokumenty

Pomagamy
3

Bezpłatna analiza

Prawnik zapozna się z Twoją sprawą i przedstawi najlepsze rozwiązanie.

pobierz plikczas realizacji:  7 – 14 dni

4

Podejmij współpracę

Ustalamy z Tobą warunki współpracy i przygotowujemy dokumenty. Po podpisaniu umowy przystępujemy do realizacji usługi prawnej.

5

Reprezentacja prawna

Wyznaczony prawnik będzie Cię reprezentował przed sądem i na bieżąco zajmował się sprawą.
Wspólnie zadbamy o pozytywne zakończenie procesu.